Video/ Dhuna në komisariatin nr.2; Efektivët e policisë godasin dhe qeshin me të ndaluarin

*Foto Ilustruese*Foto Ilustruese

5 efektivë të policisë në Komisariatin nr.2 në Tiranë, janë filmuar duke dhunuar e më pas duke qeshur me një të ndaluar.

Në videon e publikuar në emisionin “Opinion” në “Tv Klan” dëgjohen ulërimat dhe lutjet e personit të ndaluar në momentin që dhunohet. Gjatë videos, i ndaluari shembet në tokë nga goditjet.

Video është regjistruar me culular nga një qytetar që ka denoncuar rastin.

/l.k./

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on Pinterest