Proteston i lidhur me zinxhirë përpara Parlamentit!

20151029_145902_29101508-3_i30FSvO

Në seancën e kësaj të enjteje deputetët vazhduan shfaqjen e përjavshme në Parlament, u fol dhe u akuzua për gjithçka, që nga tenderat, koncensionet dhe Jaguar-ët e ministrave e deri tek gjatësia e Taulant Ballës apo takat e Jozefina Topallit.

Por askush nuk foli për këtë njeri që kishte zgjedhur të lidhej me zinxhirë, në shenjë proteste përpara godinës së Parlamentit.

20151029_145902_29101508-3_i30FSvO

20151029_145902_29101507-2_E1oKyN7

20151029_145902_29101506-1_0o7EsaH

/l.k./

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on Pinterest