“Engjelli im”

Sot serish pash profilin e tij ne Facebook, tashme profili i tij esht bere kryefaqa ime. Uh cfare ndjesie me dha…  Ai ndjen gjithcka qe ndjej dhe une, por qendron i forte, ndersa une jo. Pse vazhdoj akoma te ha veten me dhembe per dicka qe nuk ja vlen?! Oh sa do doja te pakten ta perqafoja vetem nje here e te degjonte rrahjet e zemres sime, zerin e saj e cila i pergjerohet qe te rrije me te e te mos ndahet me kurre. Sa deshire kam ta perqafoj e te nuhas aromen e tij, sa me ka mar malli te zgjohem me ato mesazhe, me ate ze te embel qe fshihte nje person te lig. Sa me mungon ajo kohe kur me thoje “arushi im” apo “zemer te kam xhan”.